אודות

נעים מאד,

שרונה כהן- מומחית בחינוך (M.A) ומאסטר NLP.

אמא לארבעה ילדים, בעלת תואר שני בחינוך שסיימתי בהצטיינות, מנחה ומלווה משפחות לחיים משפחתיים של הנאה,קרבה והקשבה הדדית.

ב- 25 שנים האחרונות הובלתי מעל 2,750 משפחות במגזר הציבורי והפרטי להצלחה עם ילדים ולאווירה רגועה במשפחה.

מייסדת "בגובה העיניים – להצליח עם ילדים", עוזרת להורים להיות בטוחים בעצמם ולפתח עם ילדיהם מערכת יחסים מבוססת אמון וכבוד.

לומדת בכל זמן אפשרי על הורות מקרבת והתפתחות אישית ומשתפת את הכלים שאני רוכשת בכל מדיה אפשרית. אלו כלים שמעניקים חיים מספקים ומשמחים המאפשרים לנו ולילדינו לצמוח ולהיות מאושרים ומצליחים יותר.

מכירה מקרוב את כל התסכולים, המריבות והבקשות החוזרות של ילדים- הן כאמא והן כמורה. בשנות עבודתי הראשונות כמורה התמודדתי עם בעיות וקשיים של תלמידים וחיפשתי דרכים למנוע מאבקים כדי

להגיע איתם לשיתוף פעולה, לצערי פעמים רבות ללא הצלחה..

הייתי חוזרת הביתה מתוסכלת ועצבנית, חסרת אנרגיות ומנסה בכל דרך אפשרית למצוא פתרון שיביא לי יותר רוגע בכיתה ופחות כעס ותסכול.

האתגרים שחוויתי בבית הספר הובילו אותי להעמיק את הידע בחינוך ילדים והתובנות הובילו אותי לפתח גישה שבעזרתה הצלחתי לפתור 95% מבעיות המשמעת בכיתה, גם בקרב התלמידים המאתגרים ביותר!

גישה זו עזרה לאלפי משפחות לפתח עם ילדיהן מערכת יחסים מבוססת אמון וכבוד הדדי ולזכות בשיתוף פעולה גם עם ילדים מאתגרים מאד.

היום אני יודעת שיש דרך בטוחה לשינוי מערכת יחסים עם ילדים ולשיפור משמעותי של האוירה בבית והחזון שלי הוא שהורים רבים ככל האפשר יהנו מהמידע הזה!

החזון שלי- לאפשר להורים להתמודד בהנאה, בקלות וביעילות עם גידול הילדים ולאפשר להם לגדול בבית מאפשר, מטפח עצמאות ומעודד.
לתמוך  במשפחות ולהאיר להן  את הדרך לחיים מלאי הגשמה, סיפוק והנאה הדדית.

איך בעזרת רעיונות פשוטים אפשר לגדל ילדים מאושרים וליהנות מההורות..?
matana
הורים מספרים
טיפים אחרונים